Telefon: +90 (212) 274 2918 - Fax: +90 (212) 211 5235
 • Sikadur 31 + detay göster

  Solventsiz, tiksotropik, 2 bileşenli epoksi reçine ve özel olarak seçilmiş yüksek dayanımlı, dolgu maddelerinin bir kombinasyonundan oluşmuş yapıştırma ve tamir harcıdır. Hamur kıvamındadır. Beton, taş, seramik, harç, sıva, çelik, demir, alüminyum, ahşap, polyester, epoksi ve cam yüzeylerde yapıştırma amaçlı kullanılır. 5 ve 1.2 kg lık setler halinde stoklarda mevcuttur.

 • Sikadur 32 + detay göster

  Solventsiz, 2 bileşenli özel epoksi reçine esaslı yapıştırıcıdır. Betonun kendi çekme mukavemetinden çok daha büyük bir dayanım ile yapışmasını sağlar. Mevcut beton ile yeni betonun yapısal olarak yapıştırılmasında kullanılır. Nemli yüzeylerde ve düşük sıcaklıklarda uygulanabilir. Ayrıca çelik ve demir için de yapıştırma malzemesidir. 5 ve 1.2 kg lık setler halinde ambalajlıdır.

 • Sikadur 41 + detay göster

  Solventsiz, tiksotropik, 3 bileşenli çok amaçlı tamir ve yapıştırıcı harcıdır. Taş, beton, alçı sıva, çelik, demir üzerine yapıştırıcı harç olarak, düşeyde ve tavanda ki çatlakların doldurulmasında, beton köşelerinde ki hasarların tamirinde ve aşınmaya dayanıklı koruyucu kaplama yapımında kullanılır.Düzgün gradasyonlu kuvars agregası içerir. 10 kg lık setler halinde ambalajlıdır.

 • Sikadur 43 + detay göster

  Solventsiz, 3 bileşenli, çimentolu yüzeylere iyi yapışma gösteren tamir ve dolgu harcıdır. Dolgu harçlarında veya yatay beton yüzeylerin tamirinde yüksek dayanımlı bir malzeme olarak endüstriyel döşemelerde, bordür taşlarında, karayolları derz tamirlerinde, köprü mesnetlerinde, beton havaalanı pistlerinde, aşınma ve darbe dayanımı sağlar. 24 kg lık setler halinde ambalajlıdır.

 • Sikadur 52 + detay göster

  Solventsiz, 2 bileşenli, yüksek dayanımlı epoksi reçinelerden oluşan düşük viskoziteli enjeksiyon reçinesidir. Mühendislik yapılarında kolon, kiriş, temel, duvar, zeminlerde ki boşluk ve çatlakları doldurmak için kullanılır. Betona, harca, taşa, çelik ve ahşaba iyi aderans sağlar. Karışıma hazır 3 kg lık setlerdir. Su geçirmez, korozyonu engeller, betonu birbirine yapıştırır.

 • Anchorfix 1 + detay göster

  Solvent ve stiren içermeyen metakrilat esaslı, 2 bileşenli hızlı kür alan ankraj malzemesidir. Betonarmeye filiz ekmede, metrik rotlarda, bulonlar ve özel sabitleme sistemlerinde, boşluklu veya dolu tuğla ile sert doğal taşlarda ankrajlama amaçlı kullanılır. 150, 300 ve 550 ml lik kartuşlardadır, standart tabancalar ile ve düşük sıcaklıklarda uygulanabilir. Stoklarımızda mevcuttur.

 • Anchorfix 2 + detay göster

  Solvent ve stiren içermeyen epoksi akrilat esaslı, 2 bileşenli hızlı kür alan yüksek performanslı ankraj malzemesidir. Betonarmeye filiz ekmede, metrik rotlarda, bulonlar ve özel sabitleme sistemlerinde, boşluklu veya dolu tuğla ile sert doğal taşlarda ankrajlama amaçlı kullanılır. 300 ve 550 ml lik kartuşlardadır, standart tabancalar ile ve düşük sıcaklıklarda uygulanabilir.

 • Anchorfix 3 + detay göster

  Solvent içermeyen, tiksotropik, epoksi reçine esaslı, 2 bileşenli hızlı kür alan epoksi ankraj malzemesidir. Betonarmeye filiz ekmede, prefabrik elemanlarda ki ankrajlarda, boruların ve tesisatın tavana asılmasında, korkuluk ve parmaklık montajında kullanılır. 250 ve 400 ml lik kartuşlardadır, standart tabancalar ile uygulanır. Rutubetli beton yüzeylerde kullanılabilir.